Autor Teade
Guido
PostitusPostitatud: 02.03.2011 19:35    Teema:

jahh, meenuvad näiteks Lookii klubi hiilgus (võideti võistkondlik Eesti meistritiitle) ja samal aastal edasine jagunemine teiste klubide vahel ja üldse eemale mängust
Viire
PostitusPostitatud: 23.04.2010 10:47    Teema:

Suured jõed saavad alguse tillukestest niredest, väikestest mõttevälgatustest võivad välja kasvada suured ideed. Kui meil tekib pisikesi klubisid, siis las nad olla. Aja jooksul võivad nad areneda suurteks ja konkurentsivõimelisteks organisatsioonideks või ka sootuks hääbuda. Kunagi ei tea täpselt ette. Kui ma ei eksi, siis koroonamänguajaloos on tulnud ette ka seda, et täiesti suur klubi praktiliselt lõpetab tegevuse. See näitab vaid juhtide vähesust ja ka seda, et meil siiski on asendamatud inimesed.
Guido
PostitusPostitatud: 23.04.2010 09:38    Teema:

mis klubi on 3-4 liikmega?
loomulikult on alaliidul huvi rohkemate liikmete (st klubide, sest füüsilisest isikuid ei oska mina küll mõistlikult põhikirja sisse kirjutada) olemasoluks olemas. Paraku taanduvad nood tillukesed klubikesed ikka vaid hetkesituatsioonist (nö projektipõhisteks, mõni klubike võib ka aastaid niimoodi toimida) lähtuvateks sõpruskondadeks, kus klubilist tegevust pole võimalikki toimetada (ehkki sõpru- sugulasi-tuttavaid kaasates on ilmselt võimalik ka midagi korda saata, midagi korraldada). Alaliidul on huvi klubide vastu, mis suudaks ka midagi ise korraldada, et kasvõi mõne EMV võistluste korraldamistest oma õlule võtaks, klubide vastu, kes järelkasvu koolitaks vms.

Aga algusküsimusele on raske ühest vastust leida, kas siis medalivõiduks kokku pandud supertiim, topsisõprade ühing, klatsimooride koda, tühikargajate trobikond, misiganes variante võib ette tulla.
Viire
PostitusPostitatud: 20.04.2010 13:45    Teema:

Alaliit peaks ju olema huvitatud võimalikult suurest klubide arvust. Milleks siis sätestada minimaalne liikmete arv? Iseasi, kas selline (näiteks 2 liikmega) klubi on ka jätkusuutllik.
Gerli
PostitusPostitatud: 13.04.2010 09:07    Teema:

Pole mõtet midagi piirata koroonas ega novuses, sest seda ala on vastupidiselt vaja eriliselt propageerida. 6 on ilmselgelt ülekohtune piirang.
Guido
PostitusPostitatud: 24.03.2010 09:19    Teema: mitu liiget peaks olema klubil

Kabeliidu juhatuse arutelus koorus mõte
>Liikmelisusest:
Ilmselt on mõtet sätestada klubile, kes tahab olla alaliidu liige, minimaalne liikmete arv (jagan siinkohal arvamust, et see võiks olla 6).

Mitu liiget peaks minimaalselt klubil olema, et alaliit saaks klubi aktsepteerida? kas 2 aitab või on miinimum 4 või 6 või 10 ?

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group