Autor Teade
Guido
PostitusPostitatud: 17.12.2010 08:37    Teema: Koolidevaheline võistkondlik võistlus

Tänu Viire pealehakkamisele ja Kultuurkapitali väiksele toetusele said teoks Pärnumaa koolide lahtised koroona võistkondlikud meistrivõistlused, võistkonnas 3 noormeest ja neiu.
Üllatuslikult võitis võistluse Valmiera Gümnaasiumi võistkond 41 punktiga. Oluliselt nooremad Tihemetsa Põhikooli I võistkonna mängijad kogusid 36 punkti ja Pärnumaa Kutsehariduskooli noormängijad 34 punkti. Ilma neiuta osalenud Raasiku Põhikooli noormehed mängisid tublilt ja platseerusid 4-ndaks 31 punktiga, omavahelise mängu paremusega edestas 30 punkti kogunud võistkondade konkurentsis Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi I Halliste Põhikooli võistkonda. Ka kohalike koolide teiste võistkondade omavahelises võistluses võitis Tihemetsa PK II Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi II 5:3.

Aitähh Janisele, et osales oma KORREKTSES ÜHTSES VÕISTKONNA VORMIS noormängijatega võistlusel ja tõi ka igale kohtumisele igale vastasele meene kaasa. Seda oli tore vaadata. Samuti tänu Martin Linderile, kes suutis kiiresti oma koolist võistkonna kokku panna ja väärilist konkurentsi kogu võistluse jooksul pakkuda (kahju, et esimene mäng Valmieraga ebaõnnestus...).

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group