Autor Teade
Külaline
PostitusPostitatud: 05.08.2011 16:18    Teema:

Janekul on muidugi lihtsam Tallinnasse tulla ja vast ka mõnedel lennukiga lendavatel külalistel.
Näiteks Forelli spordihoone võiks isegi sobida.
Suurust on, ehkki veidi jääb ehk valgustus ebaühtlaseks. Kohvik on majas ning sellega on võimalik väga suurt hulka inimesi operatiivselt toiltustada.
Tribüün jms ka olemas.

Tuleb ainult loll leida, kes hakkaks seda projekti koordineerima:)
Laughing
-
PostitusPostitatud: 05.08.2011 15:16    Teema:

Tallinnas või pealinna lähistel Smile
Guido
PostitusPostitatud: 27.06.2011 21:04    Teema: Jurmala 2010

I Novuse olümpiaad sai läbi.
Kohapeal olnuna tuleb tunnustad head ideed, mida kahjuks ei tutvustatud piisavalt varakult. Lõplike toimumispõhimõtete selgumise ajaks (tegelikult oli ka kohapeal üllatusi) olid paljud potentsiaalsed osalejad juba omale teised plaanid teinud ja nii jäi osalejaskond oodatust hõredamaks isegi lätlaste poolel, räkimata paljudest eestlastest, kes oleks võinud seal tublisid tulemusi näidata.
Hea uudis oli kahe löögiketta pakkumine mängijatele, mis võrdsustas hästi mängijate võimalusi ja välistas võimaliku tüütu löögiketta kontrolli.
Väga häiriv oli (aga muidugi kõigi mängijate jaoks), õueõhu sissepuhumine(täispuhutavas hoones toimus) vihmase ilma ajal, lauad jäid hetkega kinni, samas päikselise ilmaga ei saanud laudadele midagi ette heita. Kahjuks oli päikest vähe ja sombuse ilmaga hakkas ka üksikute terava valgusega pro¾ektorite poolt suunatud valgus tekitama häirivaid varje.
Võistlejad olid toredad, sõbralikud ja (kuuldavasti toimunud) Jurise-Guntarsi tüli oli ainuke tilgake tõrva meepotis.
Kas Eesti on valmis sarnast võistlust korraldama, kus see võiks toimuda? Vahest suvises Pärnus? või Tartus, kus ka lennuväli olemas või pealinnas? või pakume sakslastele või ukrainlastele korraldamisvõimalust?

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group