Autor Teade
Guido
PostitusPostitatud: 12.07.2017 11:35    Teema:

Ka 2017. aastal on jätkuvalt standardjuhendis olnud see 15 mängija (st mehed+naised) kriteerium sees, kuid õnneks on nii Poola kui ka Saksamaa turniiride korraldajad soostunud meie mängijaid rohkem vastu võtma.
Arukülas ma palusin FINSO poolt selle välja võtta.
Ma ei mõista hästi selle kriteeriumi mõtet, sest isegi kui laudu on vähevõitu, saab naisi lasta mängima meestest vabadele laudadele. Reeglina on osa meesmängijaid oluliselt kiiremad kõige aeglasematest ning naised mängivad kiiresti. Laudu on siiski võimalik ka vajadusel rentida, isegi kaugetes maades, va ehk USA, aga seal lahendasid nad ise toomisega selle küsimuse ilusti ära.
Kui järgida kordamööda mängimapanekut, siis hoiab seal mitu vajalikku lauda kokku, st siis on vaja ainult meeste arv:2-ga laudu.
Loodetavasti Helsingis sel aastal turniir ikka toimub ja mängijate arvule piirangut ei ole. Usutavasti soovivad lisaks sakslastele ka rohked lätlased põhjanaabreid külastada.
Guido
PostitusPostitatud: 08.03.2016 13:28    Teema: FINSO 2016

Soomes Helsingi lähistel toimuvale II etapile on ranged kvoodid: 15 meest ja 5 naist. Kas see on põhjendatud, peaks korraldajad paremini teadma, aga kuidas peaks meie oma 100+ mängija ja lätlased oma 500+ mängija hulgast valiku tegema?

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group