Autor Teade
Guido
PostitusPostitatud: 16.03.2009 17:56    Teema:

ka punktid pole vähetähtsad
aga suurim motivaator on ikka mäng:)
põnevate mängude pärast tasub ikka kohal käia, isegi kui alati ei õnnestu kõiki kaheksaid järele lüüa ja tuleb kaotusega leppida....
Külaline
PostitusPostitatud: 03.03.2009 22:54    Teema:

Päris nii see asi nüüd ikka ka ei ole. Kle see Pärnu võistlus on küll ikka eelmistel aastatel naeruväärne olnud. Sa tuleb kaugelt raiskad kütusele raha, annad terve päeva jooksul endast kõik ja siis lõpuks saad tabelisse mingisugused tähtsusetud punktid. Mis selle kogu päeva mõte siis on? Rolling Eyes Mingi väikese meenegi võiks vähemalt anda. Ja suurematel turniiridel siis väike karikas mälestuseks. Kui sa korraldad aastas mingi paar võistlust, siis ei tohiks küll raske mingi 5000 krooni kuskilt omavalitsusest küsida.
Guido
PostitusPostitatud: 03.03.2009 21:08    Teema:

tundub, et võitlejaid auhinnaraha eriti ei huvitagi. enamus koroonamängijaid on ala fanaatilised toetajad ja mängivad heameelega ka lihtsalt võidu nimel.
Külaline
PostitusPostitatud: 17.02.2009 21:43    Teema:

kas auhinnaraha on ikka vajalik?
Guido
PostitusPostitatud: 26.10.2006 09:42    Teema:

teema on auhinnarahadest.
aasta lõpus või jõulude paiku tahaks teha (kui Rahvamajaga sobiva aja leiame) turniiri, kus oleks suurem osalustasu ja vastavalt ka suuremad auhinnarahad (nö kommerts), kusjuures naistele suuremate auhinnarahade võitmise võimaldamiseks võiks kõik koos mängida(idee on viimistlusjärgus).
Ootan parandusettepanekuid:)
Guido
PostitusPostitatud: 30.05.2006 10:47    Teema:

ilmselt saab tulevikus olema klassikaline mäng ja vabakollaga mäng;
praegu lihtsalt on reeglites kirjas, et löögiketas peab olema puust, immutamata, värvimata, lakkimata, täiendusteta.
Karli
PostitusPostitatud: 27.05.2006 20:02    Teema:

ei no seepärast ma teilt küsingi, et ise selgusele ei jõua:D
Jumala mõnus immutatud kettaga mängida:) Üldse ei kurda;D
Mängijale endale halvem teatud olukordades.
Külaline
PostitusPostitatud: 27.05.2006 18:55    Teema:

Asi läks pisut untsu! Smile

Tahtsin öelda et - Novuse suurim probleem on minu arvates need üüratu suured tühimikud laua nurkades! Kehvematele mängijatele on see muidugi teretulnud.
Külaline
PostitusPostitatud: 27.05.2006 18:54    Teema:

Selles miks immutamine halb on, pead sa Karli küll ise selgusele jõudma!

[/quote]Novuse suurim probleem ongi praegu just löögikettad
Tsiteerin::


Novuse suurim probleem on minu arvates need üüratu suured tühimikud laua nurkades! Kehvematele mängijatele on see muidugi teretulnud.
Karli
PostitusPostitatud: 26.05.2006 19:26    Teema:

Aga, mis immutamises halba on? Very Happy
Kui on mõõdus,kujus,kaalus, siis pole ju häda midagi:D
Guido
PostitusPostitatud: 26.05.2006 18:33    Teema:

saarlased tellisid tõesti paarkümmend lauda juurde, mujal pole uusi laudu juurde tehtud, loomulikult saab iga laua peal mängida ja mängija peab lihtsalt lauaga kohanema, st sarnased tingimused ju.

Tsiteerin::
imelik et nad kummikollaga ei taha mängida!!
Novuse suurim probleem ongi praegu just löögikettad, mis on mitmelgi mängijal (kahtlustan eelkõige lätlasi, kahtlast tooni on ka mõned mulgi löögikettad) erinevalt immutatud (igasugu muinasjutud eriti pehmest sidrunipuust muidugi juurde), õigeks pean kohtunike poolt antavaid löögikettaid, misiganes puust nad ka poleks, lihtsalt võistluse juhendis puu liik toodud ning loomulikult peavad nad siis täpselt mõõdus olema (minu arvates on praegu Leonidi poolt tehtavad löögikettad santose palisandrist hea tegumoega ja ühesugused).
Külaline
PostitusPostitatud: 23.05.2006 22:13    Teema:

ei ole need lauad midagi nii kõverad, laudu tehakse ju kogu aeg juurde, need pole küll kõveramad kui läti lauad. ja mis siis kui ongi pisut vildakad, ikka pisut mõtlemist ja arvestamist on ka vaja.
imelik et nad kummikollaga ei taha mängida!!

ja eesti laudade peal pakuks lätlastele tõsist konkurentsi vähemalt 15 mängumeest. Raudpolt!! Smile
Külaline
PostitusPostitatud: 22.05.2006 17:38    Teema:

Guido:
ei usu, et osalejate arv Mastersil oli väiksem osalustasu suuruse tõttu ; pigem oli tegemist asjaolude kokkusattumisega. Minagi oleks heameelega osalenud, kuid võistlusi sai järjest liiga palju.

Novuse laua suhtes ei usu ma, et lätlasi õnnestuks koroonat mängima saada; praktiliselt üritasime seda ju maavõistluste kaudu, kuni neil sai villand kõveratest ja vajuvatest laudadest, samas kui Lätiski suutsime vaid nende teise koosseisuga võrreldavalt mängida(20 meest ja 10 naist). Ka praegu suudavad eestlased vast 5-6 arvestatavat meest välja panna, kuid lätlastel võib 30nes ka 1sega võrdselt mängida. Novuse suhtes ei saa kuidagi väita, et seda vaid Viljandis harrastatakse, seal on lihtsalt lätlaste koolkonna mõju tugevam, kuid ka Peningil on mitu mängijat, kes üritavad peagi ka rahvusvahelisel areenil silma paista, kasvõi Venemaal Laughing , kui Lätis ei õnnestu.
Noizkamaz
PostitusPostitatud: 18.05.2006 19:47    Teema:

Selge on see, et kui osalustasu tõuseks siis jääks mängijaid veel vähemaks ja seega ka auhinnaraha (niipaljukest kui seda on) ikka samaks. Nii et asjal kaob mõte üldse ära.
Seda näitas Estonian Masters. Kusjuures auhinnad olid sel turniiril muidu täitsa normaalsed, kui ainult osavõtjaid rohkem oleks olnud. Ei ole ju mõtet ise poole rohkem maksta ja saada sama raha kui 50 kroonise osavõtumaksu ja rohkemate osalejatega.

Ma kardan ikka jubedalt lätlastega mängida, seal mängutase ikka tohutu palju kõrgem kui eestlastel. Laughing Laughing Laughing
Kui lätlased on nii kõvad tegijad, et meil selles lasteaiamängus midagi õppida on, las siis tulevad tavalaua peale ja näitavad meile kuidas "profid" mängivad.
Kui nemad meie laudade peale ei tule, siis las toksivad omaette oma kaheksasi.
Guido näed ise, ei meeldi peale viljandi mängijate kellegile see novus.
Lätlastele peab rohkem peale suruma eesti laudu, küll saavad siis ise ka aru missugune on hea mäng!! Wink
Guido
PostitusPostitatud: 17.05.2006 22:17    Teema:

Tsiteerin::
osalustasu on siiamaani sama, sest ega auhinnaraha pole kopikatki tõusnud

osalustasust on 50 % läinud auhinnarahaks, seega ei saagi auhinnad enne tõusta, kui osalustasud ei tõuse.

Novust ei saagi kutsumata minna mängima. Eesti klubidele antakse eelläbirääkimiste alusel kohad, mida on võimalik täita mängijatega, ülejäänud kohad broneeritakse välismaalastele. Peningi klubist saab ja ka läheb Novust mängima 2 naist ja 2 meest, teiste klubide eest ma ei tea; peakorraldaja on Viktor Müil.
Viimane aeg osalemistasu maksta on 11, juuni Hansalinnade võistlus. Kui Eestist ei ole piisavalt julgeid välismaalastele vastu hakkamas, siis tuleb siia enamus lätlasi (nagu ka EM-il), mis ala tutvustajana ning taseme tõstjana on hea; osalejad teistes Novuse maades on seni tunduvalt korrektsema käitumisega (kahjuks ikka veel...).

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group