Autor Teade
Guido
PostitusPostitatud: 04.05.2006 10:24    Teema:

saan aru nii, et kõik osalejad võtsid ühise konsensuse alusel vastu otsuse auhinnarahade suurendamise huvides lisapanused teha võitjale.

Sarnast korda võib ka teistel võistlusel rakendada, lihtsalt rahalise auhinna huvilistel moodustada omaette fond täiendavalt võistluse korraldamise tasudele, selleks pole vaja muidugi korraldajaid tüüdata rahajagamisega, kesiganes võib selle väikse raamatupidamise võistlemise kõrval ära teha.

Tõsisemalt rääkides leian, et võistlusel on juhend, kus peab olema see kõik kajastatud, võistluse jooksul ei saa midagi muutuda.
Gerli
PostitusPostitatud: 04.05.2006 09:41    Teema:

algul oligi nii, et KÕIK maksti välja auhindadeks, aga eks oli see lihtsalt selleks, et osalejaid saada ja turniirile nime teha. Nüüd nagu ikka, 50 % umbes maksavad välja. Ja Guido, ka eelmisel aastal polnud juttu ju algul, et poole turniiri pealt tuleb juurde maksta, seda räägiti alles jooksvalt.
Guido
PostitusPostitatud: 03.05.2006 22:36    Teema:

usun küll, et summa ongi just selline, juurde maksmisest ei olnud küll sõnagi juttu.
Ka mina arvan, et sellise hea turniiri jaoks peaks kindlasti leidma lisaks osalejatelt raha küsimisele ka sponsorid või kirjutama projekti kohalikku kultuurkapitali, see on ju Viljandi KMK ainus turniir, kahju kui jäädakse korraldamise koha pealt meelde vaid suure osalemistasu ja imelike rahaasjadega. Praegu on mindud kergema vastupanu teed.

Võitude eest maksis mitmed aastad tagasi juba Gert tagasi ning siis küll juurde polnud vaja küsida.
Noizkamaz
PostitusPostitatud: 03.05.2006 13:18    Teema:

iseenesest polegi see osavõtumaks nii suur. probleem on selles et korraldajad pigem näevad võimalust teenimiseks! Kui see 3200 krooni auhindadeks ütleme 6 paremale jagada oleks kõik ju tipp-topp.
Kurat võtaks (vabandust Smile ) - üheks turniiriks aastas peaks ikka oskama sponsorid leida, mitte kasutama mängijaid raha saamiseks!
Gerli
PostitusPostitatud: 03.05.2006 09:54    Teema:

kas oled kindel, et jälle poole turniiri pealt juurde maksta ei tule? Äkki jälle nii, et alagrupist edasipääsejad peavad juurde maksma?
Guido
PostitusPostitatud: 02.05.2006 18:15    Teema: Estonian Masters

Sain telefoni teel teada, et juhendist oli välja jäänud osalemise tasu suurus.
Meeste tasu on 100.- ja naistel 75.- krooni.

Mulle tundub selline tasu veidi liialdatud, ehkki turniir on kindlasti huvitav.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group