EKML foorum EKML foorum
Eesti Koroonamänguliidu foorum
 
 KasutusjuhendKasutusjuhend   OtsingOtsing   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri 
 ProfiilProfiil   RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse

Kes ikkagi on parim koroona mängija?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Risto
Uus kasutaja


Liitunud: 23 sept. 2006
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: 20.12.2006 19:00    Teema: Kes ikkagi on parim koroona mängija? Vasta viitega

Kas keegi oskab sellele vastata?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 20.12.2006 22:12    Teema: Vasta viitega

ei oska vastata Laughing
tundub, et tuleb nn nõrgema soo poole vaadata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Erkis
Külaline





PostitusPostitatud: 28.12.2006 15:26    Teema: Vasta viitega

Mina ütleks et sellele kohale kandideerib umbes 4-5 meest. Klubid võin ka öelda, kust need mängijad on - Kehra ja Viljandi.
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 01.01.2007 13:18    Teema: Vasta viitega

mulle tundub küll, et ennekõike võiks just koroonamängijad Tirtsust ja Peningilt (näiteks Andrea ja Gedi) sellele nimetusele kandideerida, ehkki Viljandi tundub ka õige->Euroopa meister on kvaliteedimärk, ainus kahekordne meistrinormi täitja Gert Müil sobiks meestest kandideerima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Erkis
Külaline





PostitusPostitatud: 04.01.2007 15:35    Teema: Vasta viitega

Andrea on selgelt naiste parim, siin pole midagi öelda. Aga üldkokkuvõttes on asi pisut teine, naistel esiteks konkurents ju palju lahjem.
Müiliga olen nõus, kindlasti üks kandidaate. Aga huvitav kuhu sa Vaupere unustanud oled. Ei lähe peale või? Laughing Tema puhul räägivad ju tulemused enda eest. Raudselt kandidaat nr. 1.

See et Euroopa meister kvaliteedimärk on, sellega ma küll nõustuda ei taha. Praegusel juhul on pigem tegemist Eesti-Läti maavõistlusega.
Treenituses on ka vahe, lätlased ja Viljandi omad mängivad aasta läbi. Ülejäänud Eesti koondislased ikka tükkmaad vähem. Mina ise mingi paar võistlust aastas, kui sedagi.
Eesti MV võitmine ütleme mingi 10 aastat tagasi oli minu arvates vähemalt samaväärne. Võistlejaid üle 100. Kõva madin käis 1. koha pärast.
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 05.01.2007 15:08    Teema: Vasta viitega

nn. lahjast naiste konkurentsist hoolimata on meeste hulgas kaasa löönud naised saanud reeglina oma laual meesmängijate vastu saavutanud väga häid tulemusi, isegi lauavõite.
Vaupere on kahtlemata hea strateeg, kehvas seisus oskab ta imesi korda saata; samas peaks hea koroonamängija ka reegleid oskama jälgida.
Reeglite läbilugemine ning meenutamine, ja veel parem järgimine, teeks meid kõiki paremaks.
kedagi ei saa liigse mängimise pärast süüdistada, Kehra mängijate hea mängu taga on suuresti Olavi treeneritöö TAK-i treeningsaalis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Karli
Uus kasutaja


Liitunud: 11 veebr. 2006
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: 05.01.2007 19:00    Teema: Vasta viitega

Aasta parima mängija osas läheks tal rebimiseks, aga kui valida ebameeldivaimat mängijat oleks otsus vist üksmeelne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
Risto
Uus kasutaja


Liitunud: 23 sept. 2006
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: 10.01.2007 21:50    Teema: Vasta viitega

tegelt peaks ikka vist nii olema, et karika saab selle süsteemiga ehk karikavõitja samas formaadis.. aga et oleks ka oma meistrite turniir, kuhu lunastavad pääsme ainult etapi võitnud mängijad, ehk aasta meister selgub ainult hooaja jooksul etapi võitnud meeste vahel...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
Külaline






PostitusPostitatud: 18.06.2007 14:03    Teema: A Vasta viitega

Eks ikka mina Embarassed Crying or Very sad
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 02.08.2007 13:31    Teema: Vasta viitega

loodan tulevikus taas selgitada välja parima üksik- paaris ja ka üldse parima koroona mängija (nii läti kui eesti laua ) koondarvestuses.
Alaliidud peavad vastavad otsused tegema, aga kui ei tee, siis jätkub kõik samamoodi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 28.08.2007 11:45    Teema: Vasta viitega

Erkis kirjutas:

See et Euroopa meister kvaliteedimärk on, sellega ma küll nõustuda ei taha. Praegusel juhul on pigem tegemist Eesti-Läti maavõistlusega.

Euroopa Meister ON kvaliteedinäitaja...fakt on see, et lätlased mängivad paremini kui eestlased, seda oli ka näha viimasel EM-l. Igaüks ikkagi ei suuda läti meestega võisteldes esimeseks tulla ja mida sees iis näitab ku imitte kvaliteeti?
Tagasi üles
Karli
Uus kasutaja


Liitunud: 11 veebr. 2006
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: 29.08.2007 15:07    Teema: Vasta viitega

Ärme vaidle ärme vaidle.
Lepime üksmeelselt kokku, et mina olen liivimaa parim novusemängija. Cool Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 30.08.2007 12:29    Teema: Vasta viitega

Karli, kui sa omale liivimaa-nimelise talu tekitad, siis võid ju seal domineerida:P

loomulikult on EM medalistid oma kõrgema taseme näitajad, teised on ju kehvemad, ka nood , kes kohale ei tule või kes kaht päeva järjest ei jaksa mängida Laughing

tõsise kvaliteedi näitajad on ka näiteks Madliena superturniiri võitjad, seekord siis eestlased Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 03.09.2007 10:20    Teema: Vasta viitega

Oi ma tänan:) Madlienas oli tõesti raske turniir...kõik olid tegijad kohal...õnneks ei toimunud meil ka üheski voorus töelist hävingut...kõik sujus.
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 12.09.2007 10:02    Teema: Vasta viitega

Madliena turniiril osalemise ettepanek tuli Janis Markevicsilt juba 2006 aastal, kui me koos Kölnis käisime. Kuna ka Lätis on konkurents sellel prestiizikal turniiril osalemiseks suur, siis oli peakorraldaja Madlienas Janis valmis kutsuma Eestist ühe klubi. Kuna sealsele formaadile (2 meest ja 2 naist) vastavaid tugevaid klubivõistkondi on võimalik välja panna nii Kehral, Tirtsul, Kaarlil kui ka (praegu 3 4st liiget) Peningil, siis jäi lahtiseks konkreetne klubi
(sügisel ei suutnud Novuse klubid leida ühist arvamust, kuidas klubide võistlust korraldada..).
Õnneks võttis Gert asja uuesti üles ja vast aasta tugevaima koosseisuga turniiril õnnestus eestlastel võita, seda ei õnnestu vist enam korrata, nagu ka kaksikvõitu EM-il, aga eks peab üritama!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Reasta teated:   
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa saad teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa saad vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.23 © 2001, 2005 phpBB Group