EKML foorum EKML foorum
Eesti Koroonamänguliidu foorum
 
 KasutusjuhendKasutusjuhend   OtsingOtsing   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri 
 ProfiilProfiil   RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse

Edetabeli arvestus
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 13.10.2008 10:41    Teema: Vasta viitega

kes saaremaalt vajuvaid ja liivapaberina toimivaid laudu ootasid, pidid sel sügisel pettuma. Kõik lauad, kuhu mind mängima pandi, olid korralikud ja ka 8-id sai korduvalt löödud, kahjuks otsustavas mängus Allaniga tulid vaid temal 8-ad välja, Kehras (ehkki ma olen ka sealsete laudadega rahul) ei tulnudki mul niipalju 8said.
edetabelist ka ikka.
praegu on viimane aeg ära otsustada, kas jätkata pregust (minu arvates täiesti arusaamatult võrdsustavalt) punktisüsteemi, kus ei oma üldse tähtsust, kas mängid hästi olümpiamängudel, eesti meistrivõsitlusteel, külavõistlusel või võistkonnavõistlusel, kus polegi võimalik alla 15 punkti saada.
Minu arvates oleks vaja taastada algul kasutusel olnud punktiarvestuse tabel, kus erineva tähtsusega võistlustel oli ka erinev punktiarvestus. Sel juhul võiks kindlasti hakata punkte jagama ka näiteks Pärnumaa etappidel, iseasi, kas esikoha eest antava 15 punkti pärast (samas kui eesti meistrivõisltuste võitmise eest saab 50 p) palju rahvast kohale tuleb, kuid ilma ei tohiks korrektselt läbi viidud võistlusel osalemise korral punktidest jääda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 12.11.2008 23:42    Teema: Vasta viitega

pean parandama oma varasemad kirjutisi
saare lauad on läinud palju paremaks ning 8 tegemine ei olnud seal üldse haruldane.
Ka kõrgus sobib mulle hästi, ei pea nii küürus olema kui novuse laua kohal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 07.01.2009 10:03    Teema: Vasta viitega

Aastal 2009 ongi edetabel uutmoodi.

2 x suurem kaal on individuaalvõistlustel
kõrgemalt on väärtustatud
võitjale (edasi punkthaaval vähemaks, viimastele osalejatele min 1 p) antavaid punkte
50 punkti Eesti individuaalsed meistrivõistlused
45 punkti Eesti paarismängu meistrivõistlused ja maakondade individuaalsed meistrivõistlused
40 maakondade paarismängud ja mõned ind võistlused (näiteks Kalev)
35 punkti edetabelisse arvestamise kriteeriumidele vastavad võisltused
st
1) kõigile on osalemisvõimalus, ilma vanuse vms piiranguteta;
2) tulemuste alusel on võimalik koostada pingerida (seetõttu ka näiteks võistkondlike laudadearvestus)
3) võistluse läbiviijal või teda abistaval kohtunikul on kohtunikulitsents
4) 1 kuu enne võistlust on avalikustatud võistluse juhend (või osalemistingimused).

Nii on käesoleval aastal toimunud 2 edetabelivõistlust, Saugal ja Orissaares, võitjale vastavalt 45 ja 35 punkti. 80 punkti on hetkeseisuga mõlemad võistlused võitnud Allan Vauperel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Reasta teated:   
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa saad teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa saad vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.23 © 2001, 2005 phpBB Group