EKML foorum EKML foorum
Eesti Koroonamänguliidu foorum
 
 KasutusjuhendKasutusjuhend   OtsingOtsing   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri 
 ProfiilProfiil   RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse

koroona lauad
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Varustus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 02.04.2011 10:12    Teema: Vasta viitega

Mina tahaks ikka, Erki, Sulle vastu väita...ma leian, mäng saab igav olla ainult siis, kui Sa oled pidevalt esikolmikus (ma mõtlen ka lätlaste konkurentsi) ja ka siis saab seda ise huvitavaks teha, ei pea ju nuppe ühekaupa mängima...mida efektsemalt proovid mängida, seda suuremat rahuldust see mäng pakub ja seda huvitavmaks ta muutub....ja ma julgen väita, et 100% ei õnnestu kunagi kellelgi kõik löögid.
Ja veel, ei ole novuselauad sellised, kus üldse nurka ei lähe või küljepoordi äärest võib ükskõik kuidas lüüa...lähevad vägagi nurka ja pead ikka väga mõtlem, kuhu sa lööd sellele nupule...eriti kui tahad vastaspoordi ääres nuppu abistada küljepordis seisva nupu abil või kui tahad ketta hoopis taha duublit abistama tuua samal ajal kui küljepoordiäärse auku pead lööma...ma ütlen Sulle, et ei õnnestu need löögid novuselaual samuti, kui lööd kontrollimatult. Sellised löögid nagu mainisin, lihtsalt ei ole koroonas võimalikud ja seal pole oma pealuud vaja üldse vaevata et selliseid huvitavamaid duubli väljaabistamise kombinatsioone välja mõelda, sest tõenäosus õnnestumiseks on 1%....ja palun mite väita, et novuses pole kunagi duublit Laughing on KÕIGIL, ka lätlastel...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 02.04.2011 14:49    Teema: Vasta viitega

Very Happy Gerli, Gerli.

Ilulöökide eest lisapunkte ei anta, miks ma pean endale huvitavamaks tegema mängu. Õrn lahtilöök, pauk taha ja nupud ees - selline on see mäng minu jaoks. Mingit ilumängu pole vaja, andke mulle parim löögiketas mis saadaval ja ma näitan. Ilumängu näitan ainult siis, kui vahest tõesti taha nupp kinni jääb. Aga nende immutatud kolladega seda ma oskaks vältida ma arvan palju paremini. Ilma mingit trenni tegemata pakun konkurentsi kellele iganes ja võin kiirmängu ka teha kui vaja. Ja asi pole selles et keegi pidevalt kolmikus ja sellepärast igav, see täiesti võimatu mängudes nagu koroona ja novus. Paarismängus on see võimalik, üksikmängus konkurente küll.
Ja mis imeloomad need lätlased on, tehke rohkem trenni ja küll vastu saate ja mõned on kindlasti ka üle neist.
Tagasi üles
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 02.04.2011 14:56    Teema: Vasta viitega

Ma ei viitsi nüüd rohkem vaielda Cool ...mina soovitaksin, Erki, et mängi novust sama palju kui oled koroonat mänginud ja ma olen täiesti kindel, et arvamus natuke muutub Smile
Mul samuti võrdlusmoment nii koroona kui novuse näol, mõlemat olen enam-vähem ühepalju mänginud...saavuanud mõlemis parimad võimalikud tulemused ja ma ütlen Sulle, et novus ON huvitavam ja võimalusterohkem mäng. M.O.T.T.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 02.04.2011 16:04    Teema: Vasta viitega

Ei ole siin mingit motti Very Happy Koroona ikka kordi parem ja põnevam ja oskustnõudev ja vastupidavust nõudev ja head närvikava vajav jne mäng. Very Happy Ja ma kohe üldse ei vaidle, ma pole aastaid võistlemaski käinud Very HappyVery Happy

Tulge parem kõik kes siin käivad Loole oma taset näitama 22-sel, üksikpaarismäng kavas. See saab huvitav olema, üritan ka tulla kui võimalik. Loodame head laua vajumise päeva. Very Happy
Tagasi üles
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 03.04.2011 09:38    Teema: Vasta viitega

Erki2 kirjutas:
Ei ole siin mingit motti Very Happy Koroona ikka kordi parem ja põnevam ja oskustnõudev ja vastupidavust nõudev ja head närvikava vajav jne mäng. Very Happy Ja ma kohe üldse ei vaidle, ma pole aastaid võistlemaski käinud Very HappyVery Happy

Tulge parem kõik kes siin käivad Loole oma taset näitama 22-sel, üksikpaarismäng kavas. See saab huvitav olema, üritan ka tulla kui võimalik. Loodame head laua vajumise päeva. Very Happy
Lool õnnestus eelmisel aastal 2. tulla...ilmselt on see ka ainus koroona võistlus, kuhu tulekut planeerime, kuna see on lihtsalt toimumise koha ja auhindade pärast tore meelelahutuslik üritus, mis korvab laudade nõmeduse...saab lihtsalt vanu aegu meenutades kena päeva veeta Laughing aga mingit sportlikku saavutuslikkust ma sellelt turniirilt ei oota, isegu kui ära võidad, jääb kroonavõistlustel kuidagi nõme tunne, sest tead, kui palju oled mööda löönud päeva jooksul, aga ikkagi võitnud...jummala tobe. Novuses, kui oled ikka palju eksinud, siis ei võida, koroonas aga on see võimalus küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 03.04.2011 10:25    Teema: Vasta viitega

Loomulikult on meil igaühel oma arvamus ja tore on kuulda argumente, mis mingit väidet toetavad.
Too esikolmiku jutt ei päde minu jaoks; tore on võita, aga igavust ka ei taha.
Mind huvitab siiski rohkem mäng ise ja tema variatsioonid ja võimalused, kusjuures ei saa eitada, et ka novuses on huvitavaid seise.
Eile Viru-Nigulas kiruti 3:3 seisul lauda ,et põrkab valesti juba 3 korda dublet lüües ja ka 4ndal löögil eksides. No anna andeks, selle ajaga peaks ikka augu kõrvalt nupu sisse lükkama, isegi koroonalaual. Ehkki ümbermänge oli, domineerisid siiski lihtsalt 8-löömisega võidud. Ikka vedas ühel mängijatest närv alt.
Kahju oli suurimatest ebaõnnestujatest, ainsana osalejatest II liigasse langenud Jaagust, võrdsete punktidega omavahelise mänguga ja muidugi kõrgliigasse pääsuks ühe löögi kaugusel olnud Guldarist, kes viimase vooru mängus oli Antsu vastu 3:0 peal ja oleks ju võinud igas järgnevas geimis kõrgliigasse pääseja ära otsustada. Aga tunnustada tuleb Antsu, kes sellest seisust välja tuli ja ikka ise kõrgliiga koha võttis; vastasel korral oleks Janeku kõrval ka Ants pidanud järgmisel aastal uuesti I liigast alustama.
Loo võistlusel on Sass korduvalt ka võitjate seas ja korra olen ka mina temaga koos kana võitnud, siis jäime küll 2.-le kohale, viike oli üks liigne...http://koroona.ee/tulemused/yld/loo_tulemused.htm
Laudade teemal pole küll mõtet halada. Kilingi-Nõmmes on tõesti vahest laudade kvaliteet veidi ühtlasem ja saab ka ainult 8-aid koguaeg taguda(mis muidugi teeb mängu igavamaks, alati peab igas geimis mõtlema kohe lõpetamise peale, sest vastane võib suure tõenäosusega teha sedasama), kuid vajumise vms kaela pole küll mõtet oma hooletust või oskamatust ajada. Igaks löögiks sihtides ja ka löögikettale kogunenud puru puhastades (mis tihtipeale põhustabki ühe servaga rohkem takistades nö vajumist, tegelikult ühest servast rohkem pidurdumist) ja eelnevalt proovitut arvestades on alati võimalik teha nii novus kui ka koroonalaual edukas löök.
2010 a Loo segapaarismäng, kahjuks tuli taas viike liiga palju, ehkki kaotusi ei tulnud
>Place Name Score M-Buch. Berg. Progr. Buch.
1 Laanela Liis, Laanela Tarmo 20 58.0 284.00 66.0 86.0
2 Vaupere Taimi, Verk Ants 20 50.0 248.00 70.0 78.0
3 Talts Viire, Trees Guido 18 62.0 260.00 62.0 92.0
4 Aver Gerli, Michelis Aleksander 18 48.0 164.00 72.0 70.0
2010 naised
>1 Viirlaid, Rimma 11 42.0 89.00 42.0 58.0
2 Aver, Gerli 10 42.0 79.00 46.0 59.0
3 Uustulnd, Andrea 10 40.0 75.00 37.0 56.0
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 04.04.2011 16:01    Teema: Vasta viitega

Ole nüüd Gerli, minu arust see tobe jutt hoopis Very Happy Ma ei saa aru mis perfektsust sa taga ajad. Pole ju olemas sellist spordiala, kus kõik 100 % välja tuleb. Siis me peakski kõik ennast pidevalt tobedalt tundma. Sul on ikka mingi tõsine kana selle koroonaga kitkuda. Laughing [/quote]
Tagasi üles
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 04.04.2011 18:19    Teema: Vasta viitega

Erki2 kirjutas:
Ole nüüd Gerli, minu arust see tobe jutt hoopis Very Happy Ma ei saa aru mis perfektsust sa taga ajad. Pole ju olemas sellist spordiala, kus kõik 100 % välja tuleb. Siis me peakski kõik ennast pidevalt tobedalt tundma. Sul on ikka mingi tõsine kana selle koroonaga kitkuda. Laughing
[/quote]Kanu kitkume Lool Laughing ...ei tegelt pole koroona vastu midagi, kes tahab harrastagu ja mängin isegi mõnikord ajaviiteks, AGA see ikka pigem niisama meelelahutus, aga novus on minu jaoks pigem sport (just inventari stabiilsuse tõttu ja ikka selsamal põhjusel, et tulemus sõltub rohkem iseendast) ja alles seejärel meelelahutus...ning kohe, kui keegi hakkab koroonat kiitma ja novust maha tegema...tekib automaatne refleks oma lemmikut kaitsta Rolling Eyes eks ta nii jääbki, et ühele ema, teisele tütar Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Külaline






PostitusPostitatud: 07.04.2011 14:45    Teema: Vasta viitega

Peaks vist koroona.ee lehele tegema erimängude aknakese: Koroonamaraton (kus ka dubled kohe algseisus on, 4 tk), Teko, valgevenelaste poolt välja mõeldaud Albatross ja vast ka Egoist, (mis on küll tegelikult individuaalmäng 4kesi korraga, aga kui kõik saavad korra alustada ,siis on võimalik igast mängust ka liitmist teha).
Tagasi üles
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 10.04.2011 13:59    Teema: Vasta viitega

See koroonamaraton dubledega tundub ka huvitav mäng, mida võiks turniirina proovida mängida.
Tagasi üles
konkurent
Külaline





PostitusPostitatud: 11.04.2011 16:24    Teema: Vasta viitega

Tervitus!
Lool saab olema põnev igamehe paarismäng:)
Erki me jagame 1-2 kohad sinuga ära:P
Tagasi üles
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 11.04.2011 19:19    Teema: Vasta viitega

Erki2 kirjutas:
See koroonamaraton dubledega tundub ka huvitav mäng, mida võiks turniirina proovida mängida.
koroona nagunii juba maratonmäng, kui veel sellist varianti harrstama hakata, siis kisuvad võistluspävad selliseks nagu vanasti... a la hommikul kela 4-ni...mäletan oma elu esimest võistlust, siis lõppes mäng lausa kell 6 hommikul, Rakveres vel mängisime, ind+SP
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Külaline






PostitusPostitatud: 13.04.2011 07:19    Teema: Vasta viitega

www.saaremang.ee foorumis kommenteerib võistlust Taimo:
>
Tsiteerin::
Võistlus kujunes päris huvitavaks. Mängisime nii, et kohe oli omal neli nuppu tbles ja võiduks oli vaja nelja geimivõitu. Algul oli kartus, et mängud venivad väga pikaks. Aga ei midagi. Alustasime kella neljast - finaali lõpetasime kusagil üheksa paiku õhtul. Mängisime muidugi ka kahe miinuse süsteemis ja mängude arv oli väga erinev.
Kuidas aga teised rahule jäid ei oska öelda. Päev oli pikk - öhtaks olime ikka päris läbi!

Ka koroonamängud kulgevad päris kiiresti ja duble ei ole ju standardkohtades eriline probleem. Enne mängu on ju 2 min lauga tutvumiseks.
Tagasi üles
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 13.04.2011 21:33    Teema: Vasta viitega

minuteada on see 2 minutit kahepeale...mitte nii et 2 kummalegi...1 minutiga lauda selgeks ei õpi enamasti, aga mingi aimduse loomulikult saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 15.04.2011 10:50    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
# § 30. Ettevalmistused

1. Mängude puhul võõral laual on mängijal lubatud enne mängu algust kahe minuti jooksul tutvuda laua iseärasustega ja harjutada (vt. § 20 p. 23).

st iga MÄNGIJA saab lauaga tutvumiseks aega kuni 2 min

Rahvusvahelistes reeglites on kirjas:
12.23. Каждому игроку до игры разрешено в течение 2-х минут ознакомиться с особенностями стола, все равно, с какой стороны стола.

http://koroona.ee/reeglid/Novuss2008reeglid_rus.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Reasta teated:   
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Varustus Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.23 © 2001, 2005 phpBB Group