EKML foorum EKML foorum
Eesti Koroonamänguliidu foorum
 
 KasutusjuhendKasutusjuhend   OtsingOtsing   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri 
 ProfiilProfiil   RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse

Võistluste pikkus

 
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Vanad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tarmo
Külaline





PostitusPostitatud: 04.11.2002 12:51    Teema: Võistluste pikkus Vasta viitega

Avaldan alljärgnevalt oma isiklikku arvamust, kuid tean ka, et paljud on minuga samal meelel.
Täielikuks probleemiks on kujunenud koroonavõistluste pikkus. Viimane 2.novembril Saugas on selle ilmne näide - pea 15h võistlus on üle igasuguste piiride. Tööpäeva pikkus 8h peaks olema ka piiriks võistluste tegemisel.
Sellised "mega üritused" viivad vaid ala täieliku krahhini, mida viljeleb vaid fanclubi. Julgen arvata, et ca 40 inimest praegusest seltskonnast, kes võistlustel käivad, on seal fanclubis ka juba praegu, kuid ülejäänud on tavalised tööinimesed, kellele koroona on hobi, lõõgastus... Kuid 15h peale on see tüütav koormus, tänu millele kannatab ka igapäevaelu. Samuti väidan, et õhtul kell 21-22 mängides ei ole enam keskendumisvõime sama, mis kell 13 päeval - kannatab ala areng.
See argument fanclubi liikmelt, et kunagi lõpetati võistlused hommikul kell 5.30 EI OLE minu jaoks argument praeguste võistluste ebanormaalse pikkuse õigustamiseks.
Väidan seda, et nii pikad võistlused välistavad klubidesse uute liikmete juurdetuleku e.ala kandepinna laienemise.
See, et fanclubi AKSK- st saaks rohkem punkte, tänu rohketele voorudele, on kitsarinnaline lähenemine võistluste korraldamisel ja tagumise poole klubisid ei huvita.
Minu meelest on siin kõvasti mõtlemist koroonaliidu juhatusel, sest selliste "megavõistluste" jätkumine toimub tulevikus lihtsalt ilma osavõtjateta.
Või arvab keegi teisiti?
Tagasi üles
gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 23.04.2003 09:44    Teema: Vasta viitega

mina olen nõus. Liiga pikad võistlused muutuvad lõpus tüütuseks. Normaalne on mängida 7-8 vooru, et oleks läbi vähemalt 19 õhtul. 2 turniiri ühe päeva jooksul peaks olema välistatud.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Vanad teemad Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa saad teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa saad vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.23 © 2001, 2005 phpBB Group