EKML foorum EKML foorum
Eesti Koroonamänguliidu foorum
 
 KasutusjuhendKasutusjuhend   OtsingOtsing   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri 
 ProfiilProfiil   RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse

Kes ikkagi on parim koroona mängija?
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Noizkamaz
Uus kasutaja


Liitunud: 27 dets. 2005
Postitusi: 35

PostitusPostitatud: 07.12.2007 17:01    Teema: Vasta viitega

Gerli kirjutas:
Erkis kirjutas:

See et Euroopa meister kvaliteedimärk on, sellega ma küll nõustuda ei taha. Praegusel juhul on pigem tegemist Eesti-Läti maavõistlusega.

Euroopa Meister ON kvaliteedinäitaja...fakt on see, et lätlased mängivad paremini kui eestlased, seda oli ka näha viimasel EM-l. Igaüks ikkagi ei suuda läti meestega võisteldes esimeseks tulla ja mida sees iis näitab ku imitte kvaliteeti?


Suudaks küll esimeseks tulla, kui nad oma nägu ka Eesti laudade peal julgeksid näidata. Wink
_________________
No sellist jama on päris keeruline kommenteerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 10.12.2007 10:53    Teema: Vasta viitega

lätlased on ka eestis üsna hästi mänginud, tõsi lauad peavad vähemalt õigesti põrkama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Noizkamaz
Uus kasutaja


Liitunud: 27 dets. 2005
Postitusi: 35

PostitusPostitatud: 10.12.2007 21:11    Teema: Vasta viitega

Jah on. Aga pidada läti mehi "jumalateks", kuna nad novuses enamusele Eesti meestele ära panevad, on küll pisut enneaegne. Minu mäletamist mööda oli Eesti-Läti maavõistlusel ikka nii, et kes mängis kodus see ka võitis. Fakt on see, et koroonas võidab üldjuhul eestlane, novuses lätlane.
Kvaliteedinäitaja on minu arvates see kui suudad kõvas konkurentsis tulla meistriks nii novuses kui koroonas.
_________________
No sellist jama on päris keeruline kommenteerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 10.12.2007 21:57    Teema: Vasta viitega

no Gert on mõlemas tulnud meistriks (läti laual ka Euroopa meistriks), samuti on Eestis ju ka Allan mõlemal laual stabiilne ja ka näiteks Ants, mullune Eesti meister läti laual, korduvalt eesti laual ja nüüd mulgi mehel võitis kõiki lätlasi, mis oli kõva sõna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Erkis
Külaline





PostitusPostitatud: 04.02.2008 15:41    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
lätlased on ka eestis üsna hästi mänginud, tõsi lauad peavad vähemalt õigesti põrkama.


Ei ole neile mingisuguseid õigesti põrkavaid laudu vaja. Selles minu jaoks eesti laua mõte ongi, et tuleb mõelda ka vähe. tingimused on võrdsed.

Laughing Huvitav ma olen ka novuses ja koroonas eesti meistriks tulnud, aga mind ei taha keegi nimetada. Ja veel Viljandi Meistrite turniiri enim kordi kinni pannud. Nutma ajab selline asi. Crying or Very sad
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 05.02.2008 10:07    Teema: Vasta viitega

ka eestlased vajavad siiski õigesti põrkavaid laudu. Lahtise porte puhul ei ole ka pressida ega muudmoodigi kombineerida võimalik, ainult juhuse hooleks hea mängija midagi ei jäta (ehkki vahel kasutab eeldusel, et õnn soosib tugevamaid).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Erkis
Külaline





PostitusPostitatud: 06.02.2008 14:23    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
ka eestlased vajavad siiski õigesti põrkavaid laudu. Lahtise porte puhul ei ole ka pressida ega muudmoodigi kombineerida võimalik, ainult juhuse hooleks hea mängija midagi ei jäta (ehkki vahel kasutab eeldusel, et õnn soosib tugevamaid).


Kes vajab, kes mitte. Sellest tulebki mängija tugevus välja.
Eks meil on siis eriarvamused. Novuse mehed tahavad, et nupud ise auku läheks. Te olete minu arvates oma läti laudade ja suurte aukudega selle asja nii lihtsaks teinud, et seal pole enam lõbu, vaid see muutub juba tööks.
Mina isiklikult praeguste laudade üle küll ei nurise. Polegi viimasel ajal ühtegi tõsiselt lahtise portega lauda näinud. Raskemad ajad olid siis, kui veel peenikese portega lauad olid.

Laughing Võibolla laupäeval räägin teist juttu.
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 07.02.2008 13:45    Teema: Vasta viitega

ega Kehra lauad ju väga viletsad pole, enamus põrkavad õigesti ja olete ilmselt ju medalipretendentide hulgas kindalsti.

Tunduvalt põnevam on mängida näiteks Saugal, kus iga laud vajub isemoodi või ka mujal, kus on veidi ebaühtlase kvaliteediga Vivocordi lauad (mis tegelikult vastavad kehtestatud nõuetele nii poordi paksuse kui ka pinna paksuse suhtes). Ka Raasikul on Peningi klubil mõned lauad, millest ühel on päris häiriv küür keskel.
Enne mängu antavat 2 minutit on praktiline selliste laudade puhul tulemuse saavutamiseks ka kasutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
karuhiir
Uus kasutaja


Liitunud: 20 aprill 2009
Postitusi: 7
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 20.04.2009 18:20    Teema: Vasta viitega

Aga võistluseid on ju erinevaid ja erinevate tasemetega. Julgen öelda, et viimased Euroopa omad(olin ise ka mängimas), seal olid ju ka tugevad kohal? Nii meeste kui naiste hulgas. Või mitte? Naisi oli ju lausa mingi 42. Ja siis Andrea, kes varemalt tulnud euroopa meistriks, temal tookord nii hästi ei läinud. Ei saa liigitada nii, et kui ühe kõva konkurentsiga võistluse võidad, siis oled parim ja kui ei võida, siis ei ole parim. See asi on suhteline minu meelest.
Ja selle koha pealt et Viljandi ja Läti mängivad aasta läbi- aga las nad mängivad kui meeldib, sobib ja tahavad. Ses suhtes, et võibola just see teeb ka nende edu võimalikuks, et nad treenivad;)
_________________
Parimate soovidega...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 21.04.2009 15:30    Teema: Vasta viitega

jahh, Euroopa meistrivõisltustel Valmieras oli enamus tugevamaid kohal (ja puudujad saavad vaid iseennast süüdistada). Kordan veelkord, et sealgi olid vägagi erineva tasemega laudu, ma ise mängisin näiteks Bralitisega ühel sellisel väga kõveral laual.
Ka temal vajus löögiketas kursilt ära, aga ta ei hädaldanud, lõi lihtsalt teinekord tugevamalt ja täpsemalt (st kohanes laua omapäraga:); mina ei osanud läti laualt sellist vingerpussi karta:).
Võidab ikka parim, seega parima selgitamiseks ongi oluline ikka arvestada tiitlivõisltuste tulemusi, kus igaüks peaks tulema oma parimas vormis ja parimat tulemust tegema, mingi kapa-kohila võistluse võitmine on ikka ainult treeninguks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 04.12.2009 10:18    Teema: Vasta viitega

tuleb aasta lõpul taas meelde tuletada, et tahaks ikka ka parimat mängijat teada saada, st keda arvatakse parimateks?
Mulle tundub, et praegune eesti edetabel on üsna täpselt paremust kajastav, ehkki välismaiseid võisltusi ei saa sinna sisse kirjutada.
Novusmänguski on isegi naiste hulgas käesoleva aasta Euroopa meistril ka mitmeid nõrgemaid tulemusi võrreldes Andreaga, aga tiitilivõisltuse võit peaks ikka kindlustama ka aasta parima tiitli. Meeste hulgas oli ainus rahvusvahelise turniiri võitja Margus, kes oli ka EM-il eestlastest parim, Eesti meister Gert võitis veel mitmelgi turniiril, kuid tavapärast stabiilsust ei olnud. Gert ja Margus olid ka ainsad eestlased, kes suutsid Valmieras finaali jõuda.
Ka Allan ja Sass on mitmel võistlusel oma tulemustega silma jäänud ning ka Olav suutis ühel võistlusel Saksamaal 5. koha võita, kuid stabiilsus on nõrk.

http://www.koroona.ee/novus/2009/int2009ranking.pdf
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Erki1
Külaline





PostitusPostitatud: 15.04.2015 23:05    Teema: Vasta viitega

Gerli kirjutas:
Erkis kirjutas:

See et Euroopa meister kvaliteedimärk on, sellega ma küll nõustuda ei taha. Praegusel juhul on pigem tegemist Eesti-Läti maavõistlusega.

Euroopa Meister ON kvaliteedinäitaja...fakt on see, et lätlased mängivad paremini kui eestlased, seda oli ka näha viimasel EM-l. Igaüks ikkagi ei suuda läti meestega võisteldes esimeseks tulla ja mida sees iis näitab ku imitte kvaliteeti?


Las need Euroopa meistrid tulevad koroonat mängima, siis vaatame seda kvaliteeti! Pealegi siin arutatakse, kes on parim koroonamängija, mitte novusemängija.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa saad teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa saad vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.23 © 2001, 2005 phpBB Group