EKML foorum EKML foorum
Eesti Koroonamänguliidu foorum
 
 KasutusjuhendKasutusjuhend   OtsingOtsing   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri 
 ProfiilProfiil   RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse

koroona lauad
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Varustus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Külaline2
Külaline





PostitusPostitatud: 01.10.2010 12:29    Teema: Pärnu koroona poed Vasta viitega

Kust kohast Pärnust on võimalik koroona mängu jaoks vaja minevaid vahendeid võimalik osta?
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 03.10.2010 09:17    Teema: Vasta viitega

kõik sõltub kogustest ja nõutavast kvaliteedist.
Lätlased on hakanud raudjalgade asemel turustama ka nö kokkukruvitavaid jalgu, mis on lihtsalt looditavad ja võtavad ladustamisel (ka transpordil) vähe ruumi.
Kõige odavamaid pakkumisi teeb lätis Ecowood.lv, kuid ka nende e-pood pirkums.lv teeb tihti sooduspakkumisi.
Inglise keeles suhtlevad ladusalt, kuid mina olen kirjutanud eesti tähtedega vene keeles ning seni olen pirkums.lv kaudu ühe ostu teinud.
Transport on kokkuleppel.

Eestis on ainuke kindel pakkuja praegu sportservice.ee Sakus, kuid ka nemad on valmis transpordiprobleemile lahendust ühiselt otsima
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 08.12.2010 11:53    Teema: Vasta viitega

paraku ei ole hetkel Eestis mujalt korralikke laudu võimalik osta kui Sakus asuvast Sportservice-st, kes ilmselt toob müüdava kauba kohale Lätist.
Vivocordi esindaja väitis, et nemad praegu enam laudu ei valmista. Kahjuks ei valmista nad enam ka nuppe; vahepeal oli Haiba Spordiklubil õnn osta neilt keni mitmevärvilisi nuppe (kahjuks ei olnud nad päris ühe suurusega..).
Kui mei eei saa läbi Lätita, siis lätlased ei saa oma laudu isegi toodetud.
Kuuldavasti kolib proffessionaalsete novuss-laudade tootmine lähitulevikus kas Saksamaale või isegi Aafrikasse.
Põhjuseks loomulikult ühtsem kvaliteet ja (vist ka) taskukohasem hind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
kaur
Külaline





PostitusPostitatud: 26.01.2011 09:33    Teema: Vasta viitega

Konkreetne küsimus. Kes suhtlevad lätlastega, siis võiks uurida kust oleks kõige parem novuse ja koroona laude osta. Natuke kiir kah selle asjaga
Tagasi üles
Külaline






PostitusPostitatud: 26.01.2011 09:48    Teema: Vasta viitega

pirkums.lv
ja
ecowood.lv
on kaks head võimalust lätist kaupa osta.

Sama kaupa saab eestist
www.sportservice.ee
lisandub transpordi ja käibe tasu
Tagasi üles
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 26.01.2011 10:00    Teema: Vasta viitega

Meie saime laua Eriks Celmi¹ilt Valmierast...spetsiaalselt küsisime kasutatud, kuid normaalses korras lauda ja oleme enda omaga väga rahul. Maksime 1500 koos jalgadega laua eest eelmine kevad.
Celmins on vahendanud siia ka uusi laudu, olen ise näinud. Nii et peaks temaga rääkima, ilmselt 26 veebr, kui Viljandis on see kommerts (vähemalt koroona lehel on väljas selline aeg), siis on suur tõenäosus, et ka Eriks siia tuleb. Samas võib alati helistada Gerdile ja küsida, kas ta saaks aidata laudade muretsemisega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 26.01.2011 13:55    Teema: Vasta viitega

Eriksi kaudu saab kindlasti odavamalt ja ta toob vahel ka kohale. Kontakttelefoni leiab läti föderatsiooni lehelt

>CELMIÑ© ªRIKS, prezidenta vietnieks,
LV-4200, VALMIERAS RAJ.,VALMIERAS PAG., PUMPURU IELÀ 11,
TEL.4238652-D., 4238261-M., 28288278-MOB., 64238261 – FAX.
E-pasts: novus@inbox.lv
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Riho;)
Külaline





PostitusPostitatud: 29.03.2011 16:31    Teema: Laud Vasta viitega

Tere,
kas see laud on korralik?
http://web.sportservice.ee/toode/648/koroonalaud-klubi-116x116mm-plaat-9mm-aar-45x60mm

Oleks väga sellest huvitatud, kuid sooviks enne teadjamate käest toote kvaliteedi kohta küsida.
Tagasi üles
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 29.03.2011 17:55    Teema: Re: Laud Vasta viitega

Riho;) kirjutas:
Tere,
kas see laud on korralik?
http://web.sportservice.ee/toode/648/koroonalaud-klubi-116x116mm-plaat-9mm-aar-45x60mm

Oleks väga sellest huvitatud, kuid sooviks enne teadjamate käest toote kvaliteedi kohta küsida.


Mõõtsin oma novuse lauda ja seal Sportservice lehel on küll ilmselt tegu koroonalauaga mitte novuselauaga...meie novuselaua välismõõt on ca 108 cm ja vineeri paksus laual on ligi 2 cm...sellel seal lehel vaid ligi 1 cm vineer ja välismõõdud ka suuremad....nii et koroonalaud ja mina ei soovitaks mingil juhul osta koroonalauda, ikka novuselaud tuleb osta, aga ilmselt on ka neid, kes soovitavad koroonalauda Laughing aga kui tahta närvirakke kulutamata seda mängu mängida, siis ikka novuselaud, mis on koroonalaust ikka samm edasi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 31.03.2011 18:12    Teema: Vasta viitega

Soovitan ikka koroonalaua osta. Spordis ei peagi kõik lihtne olema.
Tegelikult on nii, et kui sa tahad ikka rahvaga põnevusmänge pidada siis osta koroonalaud, kui tahad nuppe kühvliga auku lükata, siis osta novuselaud. Ja kindlasti lase kellelgi ikka kummilöögiketas ka teha, see ka vist nüüd reeglitega lubatud kui kaalus on. Very Happy Hästi läheb saad isegi ühe löögiga kõik auku. Very Happy
Tagasi üles
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 31.03.2011 18:32    Teema: Vasta viitega

Erki2 kirjutas:
Soovitan ikka koroonalaua osta. Spordis ei peagi kõik lihtne olema.
Tegelikult on nii, et kui sa tahad ikka rahvaga põnevusmänge pidada siis osta koroonalaud, kui tahad nuppe kühvliga auku lükata, siis osta novuselaud. Ja kindlasti lase kellelgi ikka kummilöögiketas ka teha, see ka vist nüüd reeglitega lubatud kui kaalus on. Very Happy Hästi läheb saad isegi ühe löögiga kõik auku. Very Happy
ei ole kummiketas lubatud Laughing ainult kaalust on vähe, ei tohi ka olla töödeldud-immutatud ja ikka ainult puidust on lubatud kahjuks veel Wink
mina soovitaks lauaostjale ikka veel, et kui tahad, et löögi tulemus sõltuks sinust endast, osta novuse laud, kui tahad, et löögi tulemus sõltuks lauast, osta koroona laud Cool
....läheme aga igipõlise vaidlusega edasi Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 31.03.2011 18:59    Teema: Vasta viitega

Irw. Oi vaielda mulle meeldib! Razz Tõsine kampaania käib. Very Happy
Tegelikult mul ükskõik kumma laua ostad, aga... nalja peab saama.
Mul ka kahju, et kummiketast veel ei lubata Very Happy
Ja huvitav väide see, millest kellest löögi tulemus sõltub, seega golfis Woods pole mingi käpp, lihtsalt maastikuga vedanud Very Happy
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 01.04.2011 15:45    Teema: Vasta viitega

algajale on loomulikult praktiline osta novuse laud
hää nuppe auku ajada ja rohkesti positiivseid emotsioone., kipub aga oskuste arenedes igavaks muutuma. Seetõttu on näiteks Lõunanaabrite lõunanaabrid leiutanud novuslauale veidi keerulisemaid variante: egoist, albatross jt, mida Yezdakoff mulle ja Eriksile tutvustas. Analoogiliselt golfi veetakistustele ja puudele võiks ka novuslauale asetada mingid konkreetsed takistused, aga üks variant oleks mängida hoopis 1930 a reeglitega, väga huvitavaid nüansse oli sel ajal.

Edasijõudnule on koroona huvitavam, tugevam võidab mõlemal laual nõrgemat. Lingitud laud on koroonalaud, suvilasse või muidu harrastuslauaks täiesti kõlbulik. Võistlustel ei tohiks reeglite kohaselt 9 mm vineeril mängida, aga 10 mm vineeril Kehra ja Sauga laudadel saab tegelikult täitsa mängitud.
Ka Euroopa mv hõbemedalist Laugalis eelistas Krimmis mängida 2 cm paksuse poordiga ja õhukesel (ca 6 mm) vineeril laual, mis põrkas täiesti õigesti ja kus otsustavas geimis mängisime 5 korda geimi ümber.
st ka õhukese vineeriga ning korralikult kinnitatud jäiga tapiga on võimalik teha täitsa korralikke laudu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 01.04.2011 19:43    Teema: Vasta viitega

Palun, lauaostja, ära usu Guido juttu, et oskuste arenedes muutub novus igavaks...see on sõna otseses mõttes "jura jutt" ...vabandused Guido ees Wink Mina väidan vastupidist, oskuste arenedes muutub novus aina huvitavamaks, kuna hakkavad välja tulema ka kõik sooritused, mida enne oled vaid mõelnud (ja mis koroonalaual vaid mõtteks jävadki, kuna laud ei võimalda huvitavaid lööke) ja mis oskuste arenedes hakkavad ka välja tulema ja võimalusi igat nuppu auku lüüa on ju erinevaid, sõltub lihtsalt, kuidas ise soovid oma mängu põnevamaks teha....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 02.04.2011 03:46    Teema: Vasta viitega

Laughing Kallis lauaostja palun ära usu Gerli juttu, rohkem trenni ja tuleb koroonas ka kõik välja ja seda rohkem rõõmu teeb, mida raskemad need löögid on. Jutt et koroonalaud ei võimalda huvitavaid lööke on ikka väga ühepoolne ja mööda jutt Very Happy Oskama peab, muud midagi.
Muutub jah igavaks, usu mind ma mõlemas meistriks tulnud. Very Happy
Mulle on see nii lihtne mäng, et külgpoordi juures olevaid nuppe pole vaja üldse sihtida, võin silmad kinni ka neid lüüa. pole vaja löögi tugevust kontrollida ja palju teisi asju, lihtsalt ole mees ja löö ära. Ja pole mõtet võrrelda minu taset lätlastega, ma pole kordagi sel laual trenni teinud.
On igav. Tõsiselt meistriks tulekul raskeid lööke tuli teha mõni üksik, samas kui koroonas on praktiliselt iga vastasega selliseid olukordi. Auk peaks olema ikka palju väiksem.
Võrdlus mängude vahel on umbes selline. Toon võrdluse näiteks jalgpalliga, kui sa mängid novust, siis sul väravavahti pole ja kui mängid koroonat, siis on.
Ütlen veelkord spordis ei pea kõik olema perfektne, minu pärast olgu laud kõver, mingu see nupp nurka jne. Parim selgub nii või naa.
Ma ei näe üldse vaidluskohta, miks peaks koroonat maha tegema. Kelle närvid ei pea laua iseärasustele vastu ei tohiks seda mängu mängida. Hädaldada et laud vajub, oi nupp jäi nurka, näed laua viga, viskas üle jne. see on nii jama jutt, et anna otsad. Samahästi võiks jalgpallurid ka hädaldada et nemad ei saa vihma ja lumega mängida, kuna külm on, plats libe, tuul puhub jne.

Head naljakuud! Wink Laughing
Tagasi üles
Reasta teated:   
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Varustus Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.23 © 2001, 2005 phpBB Group