EKML foorum EKML foorum
Eesti Koroonamänguliidu foorum
 
 KasutusjuhendKasutusjuhend   OtsingOtsing   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri 
 ProfiilProfiil   RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse

Huvitav?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 25.01.2011 10:11    Teema: Vasta viitega

kuningas kirjutas:
to; Gerli ja Alma

Naiste võitmisega ei ole siin mingit pistmist. Very Happy (nad lihtsalt on mõnikord paremad) Very Happy
NÄIDE: kui te lähete võistlusele ja juhendis on kirjas,et on naiste ja meeste arvestus eraldi. Võistluse lõpus aga tehakse meeste ja üldarvestus. Siis vist erilist nalja tuju enam pole või mis??
Minule meeldib AUSUS
Juhtus see Saaremaal.
nagu ma enne rõhutasin, kui naine registreerus MEESTE turniirile, siis peabki ta saama üldarvestuse auhinnad vastavalt oma kohale üldarvestuses. Rahvusvah. määruste kohaselt saab naine osaleda meeste turniiril "mehena". Loomulikult ta siis naiste auhinda samalt turniirilt saada ei tohi.

Konkreetset olukorda ma ei tea, millest jutt käib, aga kas on selge, kes mis turniiril osales seal?
Tagasi üles
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 25.01.2011 10:13    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
kui ei osale, olid nõrk või arg, misiganes ja sellel päeval lihtsalt kehvem,
tuleb vahel peeglisse vaadata
Kle Guido, see lause on nüüd küll täiesti puusse....mõtle kordki ka sellele, et kui ei osale, siis v-olla pole lihtsalt rahakott puuga seljas, eksju! Ma olen alati rääkinud, et see FINSO reiting näitab AKTIIVSUST JA RAHAKUST mitte TASET!
Tagasi üles
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 25.01.2011 10:14    Teema: Vasta viitega

ja see, kui mul pole raha nii palju, et maailmas nendel 6-osalejaga FINSO turniiridel kohal käia, ega see ei tähenda automaatselt, et ma olen nõrgem mängija, kui osalejad..hämming Shocked
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 11:08    Teema: Vasta viitega

Düsseldorfi lennupilet oli edasi-tagasi 10 eurot(Tallinnast, aga ilmselt oli Riiast sama suurusjärk), ka öömajad orgunnis Grosny seal suhtodavalt, Lätis käimine on kallim.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 11:14    Teema: Vasta viitega

teema alguses toodud juhendi väljavõttest selgub:
tegemist oli turniiriga, kus naised ja mehed mängisid, kusjuures oli välja toodud, et mängivad koos, arvestus on eraldi. Loogiline on ka auhindu eriarvestusest välja raalida.

Sankt-Peterburgis ühendas korraldaja naiste ja meeste turniiri, olid lihtsalt võistlejad, sugu oli kõigil teada ja kontrolli ei tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 11:58    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
teema alguses toodud juhendi väljavõttest selgub:
tegemist oli turniiriga, kus naised ja mehed mängisid, kusjuures oli välja toodud, et mängivad koos, arvestus on eraldi. Loogiline on ka auhindu eriarvestusest välja raalida.

Sankt-Peterburgis ühendas korraldaja naiste ja meeste turniiri, olid lihtsalt võistlejad, sugu oli kõigil teada ja kontrolli ei tehtud.
kui inimene tunneb, et ta on võimeline kokureerima ka üldkonkurentsis ja soovib seda teha ja tulebki üldarvestuses kolmikusse, siis on äärmiselt totter, kui aihinnaraha saab n. naiste sissemakstud fondi järgi ja seepärast pean vajalikuks spetsiaalselt regsitreerumisel nimetada, missuguses auhinnafondis on soov osaleda. Sa Guido ilmselt ei mõista mind ja ka teisi naisi ses suhtes, sest Sa pole ise kunagi sellises olukorras olnud. Sa ei tea, kui alandav see on ja Sa ei kujuta ette, missugune diskrimineeritud tunne tekib....kui 4. koha mees saab suurema auhinna kui 3. koha saanud naine (kes saab naiste fondi järgi autasu) ja tavaliselt isegi EI MAINITA (mida kurtis ka Andrea Peterburi kohta), et see mees polnud tegelikult mitte kolmas vaid neljas. KOHUTAV
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 12:05    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
Düsseldorfi lennupilet oli edasi-tagasi 10 eurot(Tallinnast, aga ilmselt oli Riiast sama suurusjärk), ka öömajad orgunnis Grosny seal suhtodavalt, Lätis käimine on kallim.
Riias käimine viiekesi autoga maksab 160 eek näo kohta+osavõtutasu. Ööbimine ei maksnud Babites midagi. Ujuda sai ka basseinis tasuta...ikka odavam ju.
Ja see, et lennupilet 10 eur, Sa jätad mainimata need lisanduvad tasud, mis Ryanairiga tulevad ja kui kõike netis ära ei vormista. See pole reegel, et see pilet sellise hinnaga on, pigem alguse kampaaniad või ma eksin?
Peterburis maksab juba viisa ainuüksi 700 eek.
Ülejäänud kohad veel kallimad. Kokku läheb see üks sõit maksma ikka vähemalt 2000 inimese kohta, kui koonerdada.
Lisaks pole võimalik töö juurest tööpäevi niiviisi vabaks saada enamikel inimestel. Leian, et seetöttu välja öelda, et koju jäänud mängijad ja nn. külaturniiril mängijad on automaatselt nõrgemad kui FINSOle kohalesõitnud mängijad, on küll natuke ebaõiglane.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 12:05    Teema: Vasta viitega

tuleb tunnistada, et ei tunne jahh, sest mina olen autasustanud reeglina I kohta, mitte osalustasu järgi, vaid tiitlit väärtustades, st naised ja mehed prakt võrdselt, pigem natuke mehi diskrimineerides. Nõustun täielikult, et just tunnustamise osas tehakse tõesti sellisel juhul kõiksehäirivamalt liiga, vaevalt seal karikate väärtuses hinnavahet eriti oli...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 12:07    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
tuleb tunnistada, et ei tunne jahh, sest mina olen autasustanud reeglina I kohta, mitte osalustasu järgi, vaid tiitlit väärtustades, st naised ja mehed prakt võrdselt, pigem natuke mehi diskrimineerides. Nõustun täielikult, et just tunnustamise osas tehakse tõesti sellisel juhul kõiksehäirivamalt liiga, vaevalt seal karikate väärtuses hinnavahet eriti oli...
kui asi on ainult karikates, pole hullu, aga olen kogenud ka raha andmisel korduvalt niisugust olukorda, kus minu auhinnaraha on väiksem kui minust kokkuvõttes tagapool olnud meesmängijal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 12:08    Teema: Vasta viitega

jahh, vene viisa on 550 (mitte 700), praegu on soodusaeg 500 ja aastaviisagi on soodsam. Oli jahh soodusaeg, Mihkel ja co ostsid natuke hiljem ja maksid juba 10 eurot otsa eest + 5 eurot piletite vormistamine.
Pagasi, kiid jms võtsime oma bussi, mistõtu sellega midagi ei lisandunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 12:10    Teema: Vasta viitega

Lisaks veel, Tallinn-Peterburgi bussipilet oli mullu 69 krooni, sel aastal valisin veidi kallima, 10 eurose variandi, ehkki ka 7 euroga olid piletid müügil. Eurolines.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 12:28    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
Lisaks veel, Tallinn-Peterburgi bussipilet oli mullu 69 krooni, sel aastal valisin veidi kallima, 10 eurose variandi, ehkki ka 7 euroga olid piletid müügil. Eurolines.ee
suvel tuleb kõne alla, kui on puhkuste aeg...aga rohkem kui ühe FINSo turniiri aastas ma ei raatsi lubada ma arvan...no Valmiera on kindel, kuhu ma nagunii alati lähen, sest seal on kõik, mida vaja, auhinnad, tugev konkurents, tunnustus, hea korraldus ja osalejate aktiivsem osavõtt.
Aga kui hakata Eurolinesiga Peterburgi sõitma, läheb üle poole nädalast vähemalt ära, no ei ole võimalik niiviisi töölt ära võtta end. Kuigi Peterburi on FINSO turniiridest peale Valmiera ja Viljandi ainus, kuhu minemiseks oleks mul motivatsiooni isegi, aga alati kuidagi kalliks on läinud minu arvutustes...ikka koos toidu ja ööbimisega mingi 2000-3000....miinus on ka see, et lisaboonusena ei saa ringi vaadata, sest toimumise aeg on vilets. Kas poleks võimalust nt. Kilingi-Nõmme turniirist teha FINSO turniir?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 12:47    Teema: Vasta viitega

mina valisin Peterburgi sõitmiseks neljapäeva õhtuse bussi, millega läheb ainult üks tööpäev kaduma ja jätkub aega ka kolamiseks.
Sookuninga turniiri suhtes lubas FINSO peasekretär, et ta tegi ettepaneku sel aastal kaks FINSO turniiri lubada Eestile (nagu ka Venemaale!).
Muuseas, korralduse poolest andis Moskva Valmierale kindlalt silmad ette ning ka mänge oli vaid mõni üksik lahja vastasega. Ülesöömise nahka läks seal võisltus..., kohvilauda täiendati ja koristati pidevalt, laiskus tuli peale...

Ma olen jätkuvalt neilt nõudnud Viljandi 2009 turniiri arvestamist reitinguturniirina ning kuna kogu ümberarvestust oli keeruline Markevicsil teha ,siis pakutigi võimalust sel aastal Eestile teine turniir lisaks Viljandile; aga kahjuks kirjalikku otsust ma sellekohta näinud pole. Eile küsisin FINSO asepresidendilt, miks tal veel Jurmalat kodukal kirjas pole ja kas Valgevene nihkub sügisesse ja kas Sookuninga läheb reitinguarvestuse.
Ivan kinnitas, et loodetavasti Jurmala toimub, samuti peaks Minsk olema sügisele nihkunud ja ka Sookuninga liitmisest FINSO karikaetappide nimekirja on ta kuulnud.
Ahjaa, Kölnis otsustati, et aasta jooksul läheb arvesse 4 paremat turniiri karikaetappidest, varem oli 3 paremat (mitte kõik).
Kogu reitinguarvestus toimub 3 a tsüklis, niiet kohe hakkavad vanad 2008 aasta tulemused välja langema ja tabelis peaks uued liidrid ette trügima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 16:20    Teema: Vasta viitega

[quote="Guido"]Muuseas, korralduse poolest andis Moskva Valmierale kindlalt silmad ette ning ka mänge oli vaid mõni üksik lahja vastasega. quote]Tavaliselt meeste osas võib alati mängida, mõned head on ikka kohal, aga naistel paraku pole nii. Tuleb alla 10 osaleja ja tugevamaid ei kusagil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 19:53    Teema: Vasta viitega

6 naist võistlevad välismaal just seetõttu, et lätlased kardavad oma reitingu langemist, st just seda, millepärast sul ja Andreal suurmeistri tiitlit välja ei vea, ehkki tiitlivõistlustelt kõvad tulemused olemas. Mõlemad osalete meestega ühisturniiridel, mis paratamatult veavad reitingu alla; isegi läti meestel on vähestel reiting üle 160. Loomulikult vähendas ka Moskva turniir Viire IK reitingut(rahvusvahelist reitingut Moskva turniir ei andnud, 2011 a annab) , ehki ta võitis reitingutabelis temast eespool olevaid Hillarit jt vene mängijaid.
Gedil on natuke liigkauged mälestused venelastega mängimisest, nende hulgas on mitmeid tõsiseid harjutajaid ja 8-seeriate löömine pole nende jaoks enam üllatav.Reitingut 168 omav Eglitis jäi Kölnis 2 kohta minust ettepoole 11-ndaks. Valentin IVvn võitis vimases voorus Mihkli, Jaak viigistas minu noormehe Kaleviga, võidu korral oleks temagi Margusega võrdsete punktidega esikümnes kindlasti olnud, aga nende poolt oli tore otsus tegelikult mängida ja ka õige tulemus kirja panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Reasta teated:   
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa saad teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa saad vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.23 © 2001, 2005 phpBB Group