EKML foorum EKML foorum
Eesti Koroonamänguliidu foorum
 
 KasutusjuhendKasutusjuhend   OtsingOtsing   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri 
 ProfiilProfiil   RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse

Huvitav?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 20:53    Teema: Vasta viitega

rääkides neist suurmeistri tiitlitest...lugesid need Kiriksi ja Lisovenko kirjad läbi? No see projekt on ju täiesti normaalne ja sellekohaselt oleks Andreal, minul ja Gerdil see tiitel olemas. Kas sellest räägiti ka seal Kölnis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 21:38    Teema: Vasta viitega

ma ju rääkisin sellest, et meestega mängides sa ei saa ju seda 160 täis, mida nõutakse selles projektis lisaks tiitlile.
Sellesama kava pärast ju läti naised ei julgegi välismaal käia, et mitte oma suurmeistri -väärilist reitingut kaotada, lihtne matemaatika...
seltskondlikke võisltusi ei loeta läti reitinguarvutamiseks

Lisovenkolt ma ei ole saanud vist kirja, peaks üle vaatama, Kiriksi kirja sisu oli mulle teada, sel teemal olime Markevicsiga diskuteerinud, aga mulle see läti reitingu osa rahvusvahelise tiitli juures ei meeldi, sest meestega mängides sa sel juhul suurmeistriks ei saa, vähemalt mitte niipea

jahh, Lisovenkolt ma pole sel teemal ühtki kirja saanud. Ta pole mulle siiani vastanud, miks tal turniiritabelis järjekord vale on. Palusin tal ajaloo jaoks õigeks parandada . Markevics ütles, et temal on õigesti ja vähemalt esmavaatamisel vigu ei hakanud silma. Naiste tabelis on jätkuvalt valed kohad Annelel ja Julijal, lähtudest juhendis kirjas olevatest kriteeriumitest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 21:45    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
ma ju rääkisin sellest, et meestega mängides sa ei saa ju seda 160 täis, mida nõutakse selles projektis lisaks tiitlile.
Sellesama kava pärast ju läti naised ei julgegi välismaal käia, et mitte oma suurmeistri -väärilist reitingut kaotada, lihtne matemaatika...
seltskondlikke võisltusi ei loeta läti reitinguarvutamiseks

Lisovenkolt ma ei ole saanud vist kirja, peaks üle vaatama, Kiriksi kirja sisu oli mulle teada, sel teemal olime Markevicsiga diskuteerinud, aga mulle see läti reitingu osa rahvusvahelise tiitli juures ei meeldi, sest meestega mängides sa sel juhul suurmeistriks ei saa, vähemalt mitte niipea
Звание гроссмeйстера международного класса ( IGM ) присваивается:

1) за 1.место на чемпионатах Европы,
2) за 2.-3. место на чемпионатах Европы или 1.-3. место в рейтинговых турнирах FINSO,
если участником достигнут личный коэфициент ( IK ) 160 и выше
Siin on ju selgelt kirjas, et EM I koht annab ilma igasuguste koefitisentideta täis ja kui tahad 2.-3. koha ees ka saada tiitlit, siis pead lisaks täitma 160 või kõrgem......järelikult meil kolmel oleks see automaatselt täidetud ja see tuleb ka sealt tabelist praegu välja ju...on kreetselt kirjas et seisuga 01.08.10 on täitnud. На 01.08.2010. норматив IGM выполнили:
1 Plume Dainars LAT European c-ship Ventspils-2003 28-29.06.03. 1.rank IGM
2 Uustulnd Andrea EST European c-ship Ventspils-2003 28-29.06.03. 1.rank IGM
3 Muyll Gert EST European c-ship Viljandi-2005 21-22.05.05. 1.rank IGM
4 Kesenfelde Janina LAT European c-ship Viljandi-2005 21-22.05.05. 1.rank IGM
5 Kauss Modris LAT European c-ship Valmiera-2007 16-17.06.07. 1.rank IGM
6 Nestore Velga LAT European c-ship Valmiera-2007 16-17.06.07. 1.rank IGM
7 Grosens Juris LAT European c-ship Kiev-2009 15-16.08.09. 1.rank IGM
8 Aver Gerli EST European c-ship Kiev-2009 15-16.08.09. 1.rank IGM
9 Bralitis Guntars LAT European c-ship Ventspils-2003 28-29.06.03. 2.rank 168 IGM
10 Laugalis Arturs LAT European c-ship Kiev-2009 15-16.08.09. 2.rank 168 IGM
11 Krasts Andris LAT FINSO Valmiera open-2009 13-14.06.09. 1.rank 164 IGM
12 Mednis Aldis LAT FINSO Valmiera open-2010 05-06.06.10. 2.rank 163 IGM


Viimati muutis seda Gerli (25.01.2011 21:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 21:46    Teema: Vasta viitega

hmm, praegu tundub, et sul on õigus
sel juhul ei saa ma aru, miks ta ei ole sinu, Andrea ja Gerdi nime taha märkinud reitingutabelis IGM....
ehk pole jõudnud
ma lugesin 160 nõuet kõigile kehtivaks ja minu arvates Markevics sellest ka detsembris nii rääkis

kas see oli Jurise tekstis või Ivani omas?


Viimati muutis seda Guido (25.01.2011 21:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 21:50    Teema: Vasta viitega

Ma loodan ka, et on õigus...ma isegi Kiriksile kirjutasin, et sellise süsteemiga ma olen rahul Very Happy
aga kuidas seda koefitsienti täpselt arvutatakse muidu, millest seal jutt käib?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 21:52    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
hmm, praegu tundub, et sul on õigus
sel juhul ei saa ma aru, miks ta ei ole sinu, Andrea ja Gerdi nime taha märkinud reitingutabelis IGM....
ehk pole jõudnud
ma lugesin 160 nõuet kõigile kehtivaks ja minu arvates Markevics sellest ka detsembris nii rääkis

kas see oli Jurise tekstis või Ivani omas?
see oli mõlema kirjas täpselt ühtemoodi. Ma sain aru, et see on veel projekt ja see süsteem ei ole veel kinnitatud. Ma sellepärast küsisingi, et kas sellest prjektist oli juttu Kölnis....ise oma aruga mõtlesin, et kui ära kinnitatakse, et siis tehaksmuudatused FINSO tabelisse...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 21:53    Teema: Vasta viitega

koefitsient on hulga matemaatikat exccelis
mul on arvutamise kirjeldus olemas, aga ma ise pole arvutanud
samuti saan ma tulemuse kujunemise loogikast aru, ehkki see väikse osalejatearvuga turniiri (ükskõik, kes seal mängivad) korral reitingutõusu prakt ei anna.

E, sellest ei olnud juttu ja seda polnud päevakorraski.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Uus kasutaja


Liitunud: 25 jaan. 2011
Postitusi: 50
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: 25.01.2011 21:57    Teema: Vasta viitega

ma tahaks ka sellest koefitsiendi kujunemise loogikast aru saada...kas see on väga pikk jutt?
Kummaline, e sellest juttu polnud, mind huvitaks küll, mis seisus see nn. projekt siis on...ja millal ee kinnitatakse. Mõne aja pärast võin ju jutu jätkuks älle Lisovenkole kirja saata ja küsida, et no kuidas neil selle projektiga läheb Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail MSN Messenger
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 22:06    Teema: Vasta viitega

räägiti struktuuri kinnitamisest natuke ja siis tuli potentsiaalne suursponsor oma projektist ja toodetest rääkima ja läks tunnike ära ja siis pool tunnikest veel jooksvatel küsimustel.
Kõik FINSO juhid rõhutasid seda, et ennekõike tuleb struktuur paika saada ja kinnitada ja kõik oma töid tegema...
sisuliselt on sedasama struktuuri-juttu puhutud 2009 valmierast alates, samuti vahepeal meilitsi...
Ka tekstidest ei ole võimalik praegu aru saada, kas ma olen presiidiumis või mitte, kas ma saan ka midagi otsutada või võin niisama nõu anda...
Samas on kõigil varasematel kirjadel peal presiidiumi nimekiri, kus on 12 nime, sealhulgas ka Olav ja mina. Praegu üritati juhtiv osa sealt eraldada ja nimetada ainult seda presiidiumiks, väites, et ka asutamisprotokolli kirjutades sai nii protokollija kui ka (peale lätlaste ja sakslaste) koosolekul viibijad asjast valesti aru....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Reasta teated:   
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa saad teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa saad vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.23 © 2001, 2005 phpBB Group