EKML foorum EKML foorum
Eesti Koroonamänguliidu foorum
 
 KasutusjuhendKasutusjuhend   OtsingOtsing   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri 
 ProfiilProfiil   RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse

Küsimus lehe kohta

 
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 23.01.2011 17:04    Teema: Küsimus lehe kohta Vasta viitega

Mul selline küsimus. Miks on nii, et kui ma tahan minna koroonamängu pealehele vaatama varsti tulevaid võistlusi, viskab leht mu otse foorumisse? Milles probleem?
Tagasi üles
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 23.01.2011 18:24    Teema: Re: Küsimus lehe kohta Vasta viitega

Erki2 kirjutas:
Mul selline küsimus. Miks on nii, et kui ma tahan minna koroonamängu pealehele vaatama varsti tulevaid võistlusi, viskab leht mu otse foorumisse? Milles probleem?


Täpselt sama küsimus Smile
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 24.01.2011 14:47    Teema: Vasta viitega

very simple

kui keegi ei kirjuta, siis tuleb ju midagi välja mõelda, et keegi kirjutaks:)

tegelikult läks lihtsalt index-failike koristamise käigus koos pesuveega välja, aga peale eilset põnevat võistlust leidsin ta ühelt varukoopialt üles ja nüüd on leht taas loetav:) ja leitav..
ehkki lihtsalt koroona.ee/plaanid/2011 kirjutades saaks kalendri kohe ette või siis analoogiliselt ka muud või siis koroona.ee/avaleht.html kirjutades saaks avalehte ilma liigsete menüüdetagi näha:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 24.01.2011 16:32    Teema: Vasta viitega

Väga hea! Very Happy
Tee veel nii, mul ongi reklaamida vaja!
Nimelt tahaks 5. veebruariks paarismängu EMV-teks paarilise leida. Kellel huvi andke siin teada või helistage 55 27228.
Mul vorm praegu nii hea, et iga teine geim löön kaheksa ära.
Paarilisele samad nõudmised. Laughing
Tagasi üles
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 24.01.2011 19:24    Teema: Vasta viitega

Erki2 kirjutas:
Väga hea! Very Happy
Tee veel nii, mul ongi reklaamida vaja!
Nimelt tahaks 5. veebruariks paarismängu EMV-teks paarilise leida. Kellel huvi andke siin teada või helistage 55 27228.
Mul vorm praegu nii hea, et iga teine geim löön kaheksa ära.
Paarilisele samad nõudmised. Laughing

Kohtume 30.01 Viljandis (Kaarlis) ja seal vaatavad asjapulgad Su vormi üle Very Happy Aga tõsiselt ka, saad trenni teha enne 5. 02
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 24.01.2011 19:51    Teema: Vasta viitega

iga teine geim on novuslaual trenni kohta ilmselgelt vähevõitu:P
aga ma võin oma noortelt küsida, kas mõni neist pühapäeval mängima tahab tulla, laupäev väsitab nad ilmselt üsnagi ära, eesti koroonalauad on ju raskemad kui novuslauad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 24.01.2011 20:28    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
iga teine geim on novuslaual trenni kohta ilmselgelt vähevõitu:P
aga ma võin oma noortelt küsida, kas mõni neist pühapäeval mängima tahab tulla, laupäev väsitab nad ilmselt üsnagi ära, eesti koroonalauad on ju raskemad kui novuslauad.

Ja siitkohalt moraal, ärge väsitage end nendel propelleritel, mängige normaalsetel laudadel...nii et kohtume Viljandis!
Tagasi üles
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 24.01.2011 22:52    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
iga teine geim on novuslaual trenni kohta ilmselgelt vähevõitu:P

Nalja teed või!? Trennis ma nendel laudadel tavaliselt ei eksigi, lihtsalt võistlustel ei tule midagi välja käsi hakkab värisema Razz Ma pommitan ikka nendel propellerlaudadel üle ühe kaheksaid. Laughing
Ja kindlasti jääb mul ka see Viljandi võistlus seekord ära, ma ei saaks mingit trenni nende laudade peal mängimisest. Aga 5-ndal tuleks küll, kui normaalse paarilise leiab.
Tagasi üles
Guits
Külaline





PostitusPostitatud: 25.01.2011 08:27    Teema: Vasta viitega

loomulikult mõtlesin ma raskuse all kaalu, novuslauad on vaid 16 mm vineeril, koroona 18 mm, samuti tuleb laua pinna ja korraliku poordi arvel kaalu juurde. Leader toetas lätlasi, et nad said 10 uut koroonalauda valmistada ja nende kohta on propeller ikka väääga suur liialdus. Ideaalselt põrkab ning ka pind on hästi töödeldud. Viljandiski olen ma laudu näinud, mis vajuvad ja mille kallal ka muidu väga leplikud lätlased natuke porisesid ja üleloodimist nõudsid, aga selgus, et seda novuspropellerit ei olnudki võimalik täiesti loodi saada, aga mõlema mängija jaoks on ühed tingimused ning 8ad saab ikka löödud kui pea ka töötab.
Tsiteerin::
Nalja teed või!?

Sa oled taiplik:)
Tagasi üles
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 25.01.2011 08:33    Teema: Vasta viitega

Mõne aja pärast saavad ka uutest koroonalaudadest "opelid" Smile Selge see, et ka mõni novuse laud vajub, olen sellega päri. Aga üldine tase on ühtlasem siiski ja see, et laud vajub, on pigem erand kui reegel...koroona puhul vastupidi.
Tagasi üles
Guido
Foorumi administraator


Liitunud: 10 nov. 2005
Postitusi: 503
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: 25.01.2011 10:09    Teema: Vasta viitega

EM Valmieras 2007 tundus küll, et novuslaudade vajumine oli pigem reegel
aga lätlased ei porise, Bralitisega mingil õudsal kõverikul mängides ta lihtsalt pärast paari möödalööki suutis sihiku paika keerata ja lihtsalt tugevamini mängides vajumistest üle olla, aga ei mingit käratsemist vajumise või viletsa laua teemadel. Eriks tegi muidugi suure töö ära 100 laua kokkuajamiseks, aga laudade tase oli seetõttu üsna kõikuv, nagu ka näiteks 2010 Valmieras naistel teisel korrusel.
Mina nii kehvasi koroonalaudu, täiesti katkiste poordidega, ei kasuta enam.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada e-mail
Gerli
Külaline





PostitusPostitatud: 25.01.2011 10:19    Teema: Vasta viitega

Guido kirjutas:
EM Valmieras 2007 tundus küll, et novuslaudade vajumine oli pigem reegel
aga lätlased ei porise, Bralitisega mingil õudsal kõverikul mängides ta lihtsalt pärast paari möödalööki suutis sihiku paika keerata ja lihtsalt tugevamini mängides vajumistest üle olla, aga ei mingit käratsemist vajumise või viletsa laua teemadel. Eriks tegi muidugi suure töö ära 100 laua kokkuajamiseks, aga laudade tase oli seetõttu üsna kõikuv, nagu ka näiteks 2010 Valmieras naistel teisel korrusel.
Mina nii kehvasi koroonalaudu, täiesti katkiste poordidega, ei kasuta enam.
Kuni novusalaua auk on suurem ja laua mõõtmed väiksemad, siis väike kiskumine laual ei mõjuta tulemust nii palju kui koroonas....natuke tugevam löök ja ei kisu eriti midagi ja auk võtab ka endiselt nupu vastu
Tagasi üles
Külaline






PostitusPostitatud: 25.01.2011 16:38    Teema: Vasta viitega

See minu jaoks ongi teinud koroona põnevamaks. Kui selles uues mängus lööd natuke kõvemini ja saad nupu augu poole liikuma, siis ta ka sisse läheb. Koroonas nii need asjad ei käi, pead arvestama nii vajumist kui ka löögitugevust ja tuulesuunda Laughing . Eriti meeldib mulle Loo, mida rohkem lauad vajuvad seda parem. Tingimused ju võrdsed!
Tagasi üles
Erki2
Külaline





PostitusPostitatud: 25.01.2011 16:39    Teema: Vasta viitega

See minu jaoks ongi teinud koroona põnevamaks. Kui selles uues mängus lööd natuke kõvemini ja saad nupu augu poole liikuma, siis ta ka sisse läheb. Koroonas nii need asjad ei käi, pead arvestama nii vajumist kui ka löögitugevust ja tuulesuunda. Laughing Eriti meeldib mulle Loo, mida rohkem lauad vajuvad seda parem. Tingimused ju võrdsed!
Tagasi üles
Reasta teated:   
Vasta teemale   Uus teema    EKML foorum -> Arvamused ja ettepanekud Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa saad teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa saad vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.23 © 2001, 2005 phpBB Group